Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Návštěvnické centrum Staropramen
Together
English
Русский

Potrefenou Husu v Hybernské jsme otevřeli v roce 2008. Od té doby patří naše třípatrová restaurace s téměř 300 místy k sezení k oblíbeným místům setkávání v historickém centru Prahy. Stálé menu pravidelně obměňujeme a doplňujeme o gastronimické akce s různými tématy.

Od pondělí do pátku, pod vedením šéfkuchaře Karla Kaplana a manažerů Michala Houšky, Petra Kozáka a Aleše Jirgla, připravuje náš kuchařský tým polední nabídku z čerstvých a kvalitních surovin. Servírujeme ji vždy od 11 do 15 hodin nebo do vyprodání. Od 11 do 12 hodin nabízíme k polednímu menu osvěžující čepovanou limonádu zdarma. Stálé menu pravidelně obměňujeme a doplňujeme o tematické gastroakce.

Velký důraz klademe na naše na pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu, ať už si ho vychutnáte v pivním sklepě, na baru nebo na galerii v prvním patře. Na čepu máme osm točených piv. Hrdí jsme na naše koktejly a stálé i sezónní domácí limonády.

Naši profesionální barmani si dávají záležet na každém drinku, ať už ho servírují k odpolednímu osvěžení při pochůzkách po městě nebo při večerní oslavě narozenin a dalších výročích, včetně rozluček se svobodou, které se v naší Potrefené Huse konají nejčastěji.

Pro své blízké u nás můžete zakoupit dárkové kupóny, pro děti pak máme pastelky a omalovánky. Potrefená Husa Hybernská je součástí sítě restaurací #together.

Potrefená Husa Hybernská